InovasyonHaberleri

Çankaya İkinci El Eşya Alanlar

Evlerde, iş yerlerinde ya da yazlık gibi mekanlarda kullanılmayan ikinci el statüsünde eşyalar olabilir. Çankaya ikinci el eşya alanlar olarak bizlere eski ve kullanılır durumda bulunan çeşitli eşyalarınızı değerinde ve nakit olarak sizlerden teslim alıyoruz. Kaliteli ve özenli hizmet garantisi sunmaya özen göstererek belirtilen adreslere belirlenen gün ve saat aralıklarında kendi araçlarımızla ulaşıyoruz. Beyaz eşyalar, elektronik eşyalar, mobilyalar ve daha farklı birçok çeşitlerde ikinci el eşyalarınızı elden çıkarmak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

Çankaya İkinci El Eşya Alanlar

İletişim numaralarımızdan ya da WhatsApp iletişim kanalı yoluyla müşterilerimize hızlı ve sonuç odaklı hizmet garantisi sunuyoruz. İkinci el olabilecek her türlü çalışan ve kullanılır vaziyette bulunan eşyalarınızı sizlerden peşin ücret ödeyerek teslim alıyoruz. Çankaya ikinci el mobilya alanlar farkıyla müşterilerimizden hiçbir şekilde ücret ya da farklı taleplerde bulunmuyoruz. Belirlenen adreslere alanında uzman ekibimiz ulaşarak ikinci el eşyaların teslim alınmasını sağlar. Uzun zamandır bu sektörde hizmet veren bizler için müşteri memnuniyeti önemlidir. 

Çankaya İkinci El Mobilya Alanlar

İkinci el eşya kategorisinde mobilya bölümü de oldukça yaygındır. Bizler kullanıma uygun ve çalışır vaziyette bulunan ikinci el mobilya benzeri eşyalarınızı da sizlerden peşin ücret ödeyerek teslim alıyoruz. Birçok noktaya hizmet sunan firmamız müşterilerimize kısa sürede ulaşır ve ikinci el eşyaları için yardımcı olur. Çeşitli gruplarda bulunan mobilya ve ev eşyası türündeki eşyalarınız için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. 

Çankaya İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

Ankara ili geneline hizmet sunan firmamız birçok adrese hızlı ve sorunsuz bir şekilde ulaşır. Müşterilerimizle iletişim halinde bulunmaya özen göstererek talepler doğrultusunda hızlı ve kesin sonuçlu hizmet anlayışını benimsiyoruz. Çankaya ikinci el beyaz eşya alanlar olarak elinizin altında bulunan ve kullanmayı düşünmediğiniz farklı gruplardaki eşyalarınızı aynı zamanda beyaz eşya grubunda bulunan makinelerinizi değerinde fiyat talepleri sunarak sizlerden teslim alıyoruz. 

Yaman Mobilya – 2.El Spot

 

2.El Eşya ve Sıfır Mobilya Alım Satımı konusunda 50 yılı aşkın tecrübemiz ile Ankara’da Spot Eşya İkinci el eşya alanlar dediğinizde en iyi hizmeti alacağınız 1 numaralı adres biziz. Bir telefon mesafesinde olan firmamız Başkentin her yerine, İlçeler ve tüm semtlere en hızlı şekilde 2.el eşya ve spot eşya almak için geliyor. 

 

Yaman Spot Detaylı İletişim ve Konum Bilgilerimiz

0532 416 13 98

www.ankaraesyaalanyerler.com

Demetgül Mah 401 cad No 71/C, 06200 Yenimahalle/Ankara, Türkiye

24 Saat 2.El Eşya Alımı Yapılır

 

 

İnovasyon Platformu: İşletme, Üretim, Pazarlamacılık

39
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@inovasyonplatformu.com.tr

inovasyonplatformu.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları Ana Medya firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.