InovasyonHaberleri

İkinci El Yatak Odası Alanlar

Profesyonel hizmet için tercih edilen İkinci El Yatak Odası Alanlar firmamız gereken hizmet için doğru adres olmaktadır. Elektronik aletler, mobilya, beyaz eşya gibi ikinci el eşyaların alımı firmamız tarafından yapılmaktadır. Tecrübeli elemanlarımız ile ikinci el eşya alımı konusunda sizlere fayda sağlamaktayız.

Hiçbir olumsuzluk yaşanmadan ikinci el eşyaların alım hizmeti ekibimiz tarafından verilmektedir. Değeri karşılığında alınan ikinci el eşyalar ile siz de maddi fayda sağlamış olacaksınız. Her zaman memnuniyet verici hizmetlerimiz ile sektördeki faaliyetlerimizi yürütüyoruz. İkinci el eşya konusunda deneyim sahibi personellerimiz gerektiği şekilde inceleme yaparak alım hizmetini gerçekleştirmektedir.

İkinci El Mobilya Alanlar

Ankara’da ikinci el mobilya alanlar olarak firmamızda verilen hizmetlerin arasında  mobilya alım hizmeti de bulunmaktadır. İkinci el mobilyaların özenli bir şekilde alındığı firmamız hizmetlerini en iyi şekilde yapmaktadır. Mobilya türlerinin hepsi için alım hizmeti gerçekleştirmekteyiz.

Elden çıkarmak istediğiniz ikinci el eşyalar için doğru ve güvenilir firma olarak bizi tercih edebilirsiniz. Gardırop, masa, sandalye, konsol gibi mobilyalar ekibimiz tarafından değeri karşılığında alınır. Yeterli iş bilgisi olan personellerimiz ikinci el eşya alma konusunda oldukça deneyimlidir.

İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

Ankara ikinci el beyaz eşya alanlar ile gerek duyulduğunda, beyaz eşyalar da firmamız tarafından özenli bir şekilde alınabilmektedir. Beyaz eşyaların her çeşit ve modeli ekibimizin yaptığı alım hizmeti ile kısa süre içerisinde bulunduğu yerden alınmaktadır.

En iyi ikinci el eşya firması olarak Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi veya buzdolabı gibi beyaz eşyalar personellerimizin yaptığı hizmet ile sorunsuz bir şekilde değeri ödenerek alınır. Memnuniyet verici hizmetlerimiz ile faaliyetlerimizi devam ettirmeye ve sizlere hizmet etmeye gayret göstermekteyiz. İkinci el eşya konusunda firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

 Yaman Mobilya – 2.El Spot

 

2.El Eşya ve Sıfır Mobilya Alım Satımı konusunda 50 yılı aşkın tecrübemiz ile Ankara’da Spot Eşya İkinci el eşya alanlar dediğinizde en iyi hizmeti alacağınız 1 numaralı adres biziz. Bir telefon mesafesinde olan firmamız Başkentin her yerine, İlçeler ve tüm semtlere en hızlı şekilde 2.el eşya ve spot eşya almak için geliyor. 

 

Yaman Spot Detaylı İletişim ve Konum Bilgilerimiz

0532 416 13 98

www.ankaraesyaalanyerler.com

Demetgül Mah 401 cad No 71/C, 06200 Yenimahalle/Ankara, Türkiye

24 Saat 2.El Eşya Alımı Yapılır

 

 

İnovasyon Platformu: İşletme, Üretim, Pazarlamacılık

33
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@inovasyonplatformu.com.tr

inovasyonplatformu.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları Ana Medya firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.